МРТ сканер G-scan - діагностичний апарат для візуалізації скелетно-м'язової структури в стані спокою і навантаження. Апарат спеціально розроблений для спеціалізованих поглиблених досліджень. На відміну від тунельних томографів, все в G scan, від конструкції до програмного забезпечення, націлене на ефективне і якісне дослідження м'язово-скелетної системи.

Відкритий контур та ротаційний магніт. Сучасні методики МРТ, які робить положення пацієнта невід'ємною частиною дослідження м'язово-кісткової системи. Механічна конструкція МРТ апарату дає можливість переводити пацієнта з горизонтальною в вертикальну позицію. Це дає можливість досліджувати хребет, суглоби й м'язову тканину при природній ваговій навантаженні, що підвищує швидкість і точність діагностики в сотні разів, оскільки показує фактичний стан патології.

Ротаційний магніт - великим успіхом компанії Esaote. Вперше це конструкторське рішення було реалізовано G-scan. Конструктори зуміли розв'язувати проблему обертання важкого магніту МРТ сканера при збереженні гомогенності поля й ефективності дослідження. Багато зусиль компанія Esaote направила на створення і налагодження режимів секвенції при ротаційному магніті. Розробка й супровід спеціалізованого імпульсного режиму в тунельному МРТ томографі - це одне. Амбітне завдання, якісна візуалізація високопольного магнітно-резонансного томографа при малопотужному магнітному полі та вплив сили тяжіння, була успішно вирішена, завдяки інноваційним технологіям секвенування.

Технологія секвенування 3DHYCE є імпульсну послідовність, яка забезпечує виключно якісну візуалізацію хрящової тканини, що є основою візуалізації всієї м'язово-кісткової системи.

Технологія секвенування «X-Bone» які забезпечують хороше дозвіл і високу чутливість у виявленні набряку кісткового мозку, а також підсилює якість і контрастність зображення кісткової тканини в режимах T1, PD і Fatsat.

Технологія eXP. Технологія eXP - комбінацію технологічних, апаратних і програмних інновацій, що прискорюють процес візуалізації й збільшують якості.

У сканері G-scan використовуються котушок, які спеціально розроблені для дослідження суглобів та окремих відділів хребта. Мультиканальної котушки подвійного фазованого променя в тандемі з оптимізованими технологіями секвенування дають зображення виняткової якості й контрастності. Котушки зручні та комфортабельні у використанні, враховують всі анатомічні особливості й природні позиції кінцівок і суглобів. У стандартний набір для дослідження входить: котушки на колінний суглоб, дві котушки для поперекового відділу, котушка зап'ясті та руку, кісточка і нога, котушку на плече.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Захист від роботів

МРТ томограф G-scan

 • Виробник: Esaote
 • Модель: 1847877
 • Наявність: Є в наявності
 • Уточняйте

Зворотній зв'язок

Доставляння:

По Україні
 • Самовивіз
 • Нова Пошта (за попередньою оплатою): згідно з тарифами перевізника
 • Доставлення кур'єром Нової Пошти: згідно з тарифами перевізника
 • Замовлення від 50 000 грн: безкоштовно
По Києву
 • Самовивіз
 • Нова Пошта (за попередньою оплатою): згідно з тарифами перевізника
 • Замовлення від 25 000 грн: безкоштовно (за попередньою оплатою)

Модули для Opencart