Ця модель кольпоскопа належить до медичного обладнання вищого сегмента і являє собою досконалу комбінацію оптичних, цифрових і електронно-апаратних технологій, які дозволяють проводити діагностичні дослідження експертного рівня і рутинні малоінвазивні втручання на шийці матки, піхві й зовнішніх статевих органів під візуальним контролем.

Поглиблена кольпоскопія являє собою дослідження шийки матки під впливом різних хімічних агентів (оцтової кислоти, розчином Люголя), а також біопсії підозрілих ділянок тканини. Оптичні лінзи, які використовуються в кольпоспоскопі, розроблені та вироблені на виробничих площах компанії Опті Техно, провідного світового виробника мікроскопів. Якісна оптика і механічна складова дають можливість діагностувати злоякісний процес при незначних змінах в епітелії.

Цифровий кольпоскоп має широкий діапазон різних налаштувань, включаючи регулювання міжзіничної відстані окулярів. Інноваційна система освітлення чітко передає всю колірну гамму дозволяючи реєструвати найменші зміни кольору тканин при розширеній кольпоскопії. У кольпоскопії використовується система світлофільтрів, збільшуючи діагностичну точність і контрастність. Кольпоскоп простий у використанні, сумісний з усіма типами гінекологічних крісел, не вимагає спеціалізованого обслуговування і надійний в експлуатації. Ця модель випускається у двох модифікація - на стандартній двох складовою консолі й на основі мобільного візку.

Цифровий оптичний кольпоскоп - точний і ефективний інструмент для відділень гінекології стаціонарів та спеціалізованих центрів.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Захист від роботів

Оптичний кольпоскоп

  • Уточняйте

Доставлення:

По Україні
  • Самовивіз
  • Нова Пошта (за попередньою оплатою): згідно з тарифами перевізника
  • Доставлення кур'єром Нової Пошти: згідно з тарифами перевізника
  • Замовлення від 10000 грн: безкоштовно
По Києву
  • Самовивіз
  • Нова Пошта (за попередньою оплатою): згідно з тарифами перевізника
  • Замовлення від 2500 грн: безкоштовно