Технічні та функціональні характеристики цифрового відеокольпоскопа цієї моделі дають можливість проводити повноцінне кольпоскопічне дослідження. Відео кольпоскоп цієї моделі широко використовуються в приватних кабінетах і поліклініках України та вже довели безвідмовність і надійність в рутинній практиці гінеколога. Рутинне дослідження за допомогою оптичної системи охоплює - діагностика злоякісних утворень шийки матки на ранніх етапах, дифф. діагностика злоякісного і доброякісного процесу шийки матки, піхви й вульви.

Шарнірна конструкція штатива приладу дає повний доступ до пацієнтки. Зручна система регулювання дозволяє підібрати необхідний робочий відстань для проведення рутинних хірургічних втручань (біопсія, забір матеріалу та інше). Існує кілька модифікацій відеокольпоскопа KN 2200 - з LED екраном і нього. Кольпоскоп з LED екраном є повністю автономним медичний прилад. Другу модифікацію необхідно додатково оснащувати телевізором або цифровим модулем з платою захоплення.

Кольпоскоп може оснащуватися невеликим LED екраном, що дає можливість його використовувати в автономному режимі, без додаткових засобів візуалізації. При необхідності отримання і збереження інформації в цифровому форматі, споживач може придбати модуль відеозахвату з профільним програмним забезпеченням для гінекології. Основою системи освітлення кольпоскопа є галогенове джерело холодного світла з можливістю регулювання потужності й напруги. Крім того, прилад оснащується системою світлових фільтрів, що розширює можливості діагностичного дослідження.

Рутинна кольпоскопія - стартова точка в ранній і успішної діагностики раку шийки матки та відео кольпоскоп KN 2200 є невід'ємним інструментом в цьому процесі.


Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Захист від роботів

Відеокольпоскоп KN 2200

  • Уточняйте

Зворотній зв'язок

Доставляння:

По Україні
  • Самовивіз
  • Нова Пошта (за попередньою оплатою): згідно з тарифами перевізника
  • Доставлення кур'єром Нової Пошти: згідно з тарифами перевізника
  • Замовлення від 50 000 грн: безкоштовно
По Києву
  • Самовивіз
  • Нова Пошта (за попередньою оплатою): згідно з тарифами перевізника
  • Замовлення від 25 000 грн: безкоштовно (за попередньою оплатою)

Модули для Opencart