Портативний ультразвуковий сканер MyLab Gamma розрахований для проведення: рутинних досліджень абдомінальних органів, м'язово-скелетної системи, малих органів, судин і серця; малоінвазивних втручань під контролем УЗД; діагностичні дослідження для постановки первинного діагнозу біля ліжка хворого; скринінгу акушерства і гінекології.

Ультразвуковий апарат MyLab Gamma має оптимальний набір програмних пакетів, додатків і датчиків, що дають винятковий результат при всіх дослідженнях, незалежно від місця дослідження.

Діагностика біля ліжка хворого. Точність і ефективність діагностичних досліджень біля ліжка хворого гарантується сучасними програмами та ультразвуковими датчиками нового покоління, а високий рівень автоматизації та ергономічний дизайн спрощує і скорочує сам процес дослідження.

Діагностика патології серцево-судинної системи. Виключна якість візуалізації доповнюється потужним спеціалізованим пакетом додатків для кардіології та ангіології, який включає сучасні інструменти вимірювань і повний звіт про стан серцево-судинної системи.

Судинний доступ в анестезіології. Ультразвук став звичним інструментом в операційній для забезпечення судинного доступу. Датчик з частотою 18 МГц дозволяє отримати повну і детальну картину підшкірних структур і судинної системи для катетеризації.

Перша медична допомога. Сканер не тільки показує виняткову ефективність при проведенні рутинних малоінвазивних процедур, а й дозволяє в цілому оцінити стан пацієнта і поставити попередній діагноз. Лікар приймального відділення та відділення реанімації отримує високоякісну картину з точної кількісною інформацією.

Скринінг в акушерстві та гінекології. Широкий вибір додатків і моделей ультразвукових датчиків дає можливість вибрати оптимальну конфігурацію для профільних досліджень. Конвексний і ендокавітальний датчики забезпечують виняткову ефективність в програмах з охорони здоров'я жінок. Точність і інформативність при стандартних дослідженнях забезпечується об'ємними й матричними датчиками.

УЗД сканер MyLab Gamma - точна й ефективна діагностика біля ліжка хворого.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Захист від роботів

Портативний УЗД сканер MyLab Gamma

 • Виробник: Esaote
 • Модель: 1831489
 • Наявність: Є в наявності
 • Уточняйте

Зворотній зв'язок

Доставляння:

По Україні
 • Самовивіз
 • Нова Пошта (за попередньою оплатою): згідно з тарифами перевізника
 • Доставлення кур'єром Нової Пошти: згідно з тарифами перевізника
 • Замовлення від 50 000 грн: безкоштовно
По Києву
 • Самовивіз
 • Нова Пошта (за попередньою оплатою): згідно з тарифами перевізника
 • Замовлення від 25 000 грн: безкоштовно (за попередньою оплатою)

Модули для Opencart