Ультразвуковий сканер MyLab Six в акушерстві, гінекології та загальної радіології. В апараті MyLab Six використовується останнім покоління технологій поліпшення якості зображення і тканинної гармоніки, що дозволяє отримувати ультразвукове зображення високої контрастності й різкості.

Використання технології складно-складеного сканування дає можливість чітку структуру абдомінальних органів з різкими межами. Чутливі доплерівські режими з інноваційними алгоритмами аналізу форм хвиль дозволяють отримувати справжню картину високошвидкісного і низького кровотоку.

Ультразвуковий сканер MyLab Six в ангіології й кардіології. Апарат MyLab Six має великий потенціал для досліджень серцево-судинної системи - від класичного B режиму c технологіями TEI й XView і до профільних пакетів обчислення. Відкрита архітектура апарат дає можливість постійно модернізувати і розширювати спектр досліджень. Особливістю нової моделі є можливість використання методик QIMT і XStrain.

Ультразвуковий датчик є основою бездоганної візуалізації. У сканері використовуються датчики нового покоління з поліпшеною ергономікою та оптимізованою системою обробки сигналу. У сканері можна застосовувати різні види датчиків - від класичних датчиків з лінійною решіткою до матричних датчиків. Дизайн і ергономіка сканера є важливим елементом в комфортній роботі лікаря УЗД. Сканер MyLab Six володіє унікальною конструкцією візка, що дозволяє звести до мінімуму дискомфорт в роботі оператора. Розташування пульта управління і монітора легко модулювати, попереджаючи незручну позу.

Сенсорний екран управління з кнопкою активації «Е» забезпечує швидкий і простий доступ для налаштувань, що спрощує застосування сучасного програмного забезпечення. Апарат має LCD екран з діагоналлю 19 дюймів на двокомпонетній консолі, що дозволяє встановити необхідний кут нахилу екрану при ультразвуковому скануванні. УЗД апарат MyLab Six - новий стаціонарний сканер Esaote в середньому сегменті і є прикладом так званої міграції технології - застосування технології й матеріалів, які пройшли обкатку в сканерах більш високого класу.

Ультразвуковий стаціонарний апарат MyLab Six - універсальність: від «А» до «Я».

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Захист від роботів

УЗД сканер MyLab Six

 • Виробник: Esaote
 • Модель: 1421963
 • Наявність: Є в наявності
 • Уточняйте

Зворотній зв'язок

Доставляння:

По Україні
 • Самовивіз
 • Нова Пошта (за попередньою оплатою): згідно з тарифами перевізника
 • Доставлення кур'єром Нової Пошти: згідно з тарифами перевізника
 • Замовлення від 50 000 грн: безкоштовно
По Києву
 • Самовивіз
 • Нова Пошта (за попередньою оплатою): згідно з тарифами перевізника
 • Замовлення від 25 000 грн: безкоштовно (за попередньою оплатою)

Модули для Opencart