На сьогоднішній день медицина потребує обладнанні, який поєднував би в собі продуктивність, надійність, мобільність і простоту в експлуатації з технологічними інноваціями в галузі електроніки та природничих наук. Сканер MyLab Touch компанії Esaote повною мірою відповідає всім очікуванням і потребам сучасної медицини.

Ультрасучасний портативний сканер MyLab Touch створений на основі планшетного ПК, має 12 дюймовий повністю сенсорний монітор з високою роздільною здатністю. Простий і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс дозволяє легко і швидко управляти діагностичним процесом, а дані дослідження архівувати на жорсткий диск або передати для оцінки чи друку через LAN з'єднання, Bluetooth і Wi-Fi.

Не дивлячись на компактні розміри, в MyLab Touch інтегровані найбільш важливі технології та діагностичні можливості УЗД-апаратів лінійки MyLab, які забезпечують ідеальну візуалізацію з високою якістю зображення і високу продуктивність приладу. Спеціалізована ергономіка MyLab Touch і автономне живлення (до 3 годин безперервної роботи без підзарядки) дозволяє використовувати систему в різних ситуаціях, а також гарантує зручність і оперативність робочого процесу.

Кнопки управління на датчику. Програмовані кнопки управління, розташовані безпосередньо на корпусі датчика дозволяють здійснювати дистанційне керування приладом, що особливо важливо при роботі в стерильних умовах. Спеціальний ремінь для кріплення на руці. Кріплення на руці забезпечує комфортабельну і стабільну роботу зі сканером і дозволяє застосовувати його в екстреної медицини: в машинах швидкої допомоги, в літаках санітарної авіації, у військовій та спортивної медицини, коли точність діагнозу, час постановки діагнозу, а також швидкість і точність проведення маніпуляцій є критичними показниками.

Можливість використання пересувної стійки, настільної підставки або кріплення на підвісній консолі відповідає будь-яким вимогам клінічного застосування в умовах стаціонару, в тому числі в стерильних операційної та блоку інтенсивної терапії. Портативні ультразвукові апарати зміцнюють провідні позиції в первинних і спеціалізованих діагностичних процедурах. Це відбувається внаслідок розвитку і вдосконалення різних технологій і додатків.

Компанія Esaote оснащує портативний ультразвуковий апарат MyLab Touch додатками й режимами, які націлені як на проведення спеціалізованих ультразвукових досліджень, так і на збільшення ефективності й продуктивності в щоденній рутинній роботі лікаря. Кардіологічна версія MyLab Touch містить доплеровскі режими, використання фазованого сканування, розширений обчислювальний кардіологічний пакет, технології QIMT & QAS.

Версія My Lab Touch для роботи галузі анестезіології та інтенсивної терапії оснащується ультразвуковим високочастотним широкосмугового ультразвуковим датчиком з системою управління на корпусі датчика і додатком My Tutor - анатомічний ультразвуковий атлас. В анестезіології та інтенсивної терапії ультразвук ефективно використовується при проведенні таких процедур, як регіональна анестезія, забезпечення судинного доступу, проведення протибольової терапії, надання медичної допомоги в критичних ситуаціях. MyLab Touch для дослідження скелетно-м'язової системи і малих органів оснащується високочастотним датчиком до 18 і 22 МГц і відповідним пакетом обчислення.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Захист від роботів

УЗД сканер MyLab Touch

 • Виробник: Esaote
 • Модель: 1143358
 • Наявність: Є в наявності
 • Уточняйте

Зворотній зв'язок

Доставляння:

По Україні
 • Самовивіз
 • Нова Пошта (за попередньою оплатою): згідно з тарифами перевізника
 • Доставлення кур'єром Нової Пошти: згідно з тарифами перевізника
 • Замовлення від 50 000 грн: безкоштовно
По Києву
 • Самовивіз
 • Нова Пошта (за попередньою оплатою): згідно з тарифами перевізника
 • Замовлення від 25 000 грн: безкоштовно (за попередньою оплатою)

Модули для Opencart