ЛОР комбайн E 1000 - ідеальна комбінація інновацій, сучасної ергономіки та дизайну.

Фахівці стверджують, що обладнання робочого місця ЛОР лікаря є основою якісної діагностики й успішного лікування в цій галузі. Подібне твердження ґрунтується на анатомії ЛОР-органів. Вони розташовані в прихованих анатомічних порожнинах, що робить необхідним використання в процесі дослідження і терапії спеціальної медичної апаратури, правильної організації та комплектації робочого місця лікаря.

Велике значення в організації робочого місця отоларинголога має зручні комфортні меблі, яка є невіддільним компонентом ЛОР комбайна. Спеціальне дослідження показало - отоларингологи на прийомі знаходяться у вимушених позах більшу частину робочого часу.

Невіддільним компонентом ЛОР установки є зручна медичні меблі лікаря і пацієнта, оскільки при прийомі пацієнта лікар перебуває у вимушених положеннях.

Лікувальний модуль ЛОР установки ST E 1000 комплектується всіма необхідними насадками й розпилювачами. Насадки для розпилення розраховані на використання з усіма видами лікарських препаратів - рідких, масляних і порошкоподібних. Компресор ЛОР комбайна має відмінні технічні характеристики, забезпечуючи рівномірний натиск і безшумну роботу.

ЛОР установка оснащена сучасною системою управління блоками. Регулювання положення пацієнта в кріслі, контроль температуру води, регулювання роботи компресора і розпилювача, робота освітлювальної системи здійснюється одним дотиком сенсорного екрана.

ЛОР комбайн має добре продуманий робочий простір, яке має два рівні розташування ЛОР інструменту. Крісло пацієнта має 3 секційну конструкцію. Регулювання позиції проводитися електромотором. Особливістю ЛОР установки - переклад пацієнта в супінальную позицію. Це дозволяє проводити рутинні нескладні операції при поліклінічному прийомі.

ЛОР установку, за побажанням покупця, можна доукомплектувати додатковими модулями й системами з метою розширення функціональності медичного обладнання та підвищення зручності робота лікаря: система для знезараження інструменту, ПК для обробки даних, цифрова фото камера, сагайдак для ендоскопів та інше.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Захист від роботів

ЛОР комбайн ST-E1000

 • Виробник: Suntem medical
 • Модель: 1831457
 • Наявність: Є в наявності
 • Уточняйте

Зворотній зв'язок

Доставляння:

По Україні
 • Самовивіз
 • Нова Пошта (за попередньою оплатою): згідно з тарифами перевізника
 • Доставлення кур'єром Нової Пошти: згідно з тарифами перевізника
 • Замовлення від 50 000 грн: безкоштовно
По Києву
 • Самовивіз
 • Нова Пошта (за попередньою оплатою): згідно з тарифами перевізника
 • Замовлення від 25 000 грн: безкоштовно (за попередньою оплатою)

ЛОР комбайн ST-E1000, ST-E1000, ЛОР комбайн

Модули для Opencart