Ветеринарна кардіологія

Кардіомонітор KN-601Vet

Кардіомонітор KN-601Vet

Ветеринарний монітор пацієнта використовується в клінічній практиці ветеринарній клініці при хірургі..

86250 ₴

Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)

Для моніторингу та дослідження серцевої активності в ветеринарії і тваринництві використовуються методи і технології, які використовуються в традиційній кардіології - ЕКГ апарат і багатофункціональний ветеринарний монітор.


Немає необхідності представляти концепцію моніторингу у ветеринарній медицині. Всі маніпуляції в сучасній ветеринарії просто немислимі без моніторингу.


Всі, навіть незначні складні терапевтичні процедури проводяться під контролем життєво важливих показників тварин. Рівень і складність моніторингу безпосередньо залежить від процедури і комплектації. Для базового рівня моніторингу використовується традиційний ветеринарний монітор пацієнта.


Купити ветеринарний монітор пацієнта в класичній комплектації означає придбати прилад з ЕКГ модулем, модулем для інвазивного і неівазівного вимірювання тиску, пульсу, температури і дихання. На сьогодні всі монітори оснащуються програмним забезпеченням, які розраховані для дрібних, середніх і великих тварин.


Другим найбільш поширеним методом, який використовується у ветеринарній кардіології, є електрокардіографія (ЕКГ). Це технологія графічної реєстрації змін потенціалів серця за допомогою ЕКГ апарат. Реєстрація ЕКГ проводиться розміщенням електродів на певні ділянки тіла тварини, які закріплюють бинтами.


На сьогодні на ринку ветеринарного обладнання України представлені різні моделі електрокардіографів. В інтернет магазині MediLab споживач може купити ветеринарний ЕКГ апарат різного рівня складності, як для проведення рутинних так і спеціалізованих досліджень.