Про нас

Компанія Medilab - команда професіоналів, яка працює над задоволенням потреб і потреб пацієнта і лікаря у всіх областях медицини. На ринку медичного обладнання компанія пропонує як унікальні інноваційні продукти, так традиційні терапевтичні й діагностичні інструменти без яких немислима робота сучасного медичного закладу.

Завдяки глибокому розумінню потреб лікарів і пацієнта, специфіки функціонування медичних установ, компанія може вирішити всі завдання в області медицини - від індивідуального підбору ортопедичного взуття і предметами догляду за літніми людьми до комплексного оснащення лабораторій та спеціалізованих відділень.

Співпраця з Medilab не обмежується тільки однією постачанням товару. Споживач отримує компетентне бізнес-консультування, може подивитися роботу обладнання в демонстраційному залі або медичному закладі, навчити персонал на спеціалізованих курсах. Фінансовий відділ Medilab пропонує гнучку систему знижок, привабливі лізингові програми й безліч інших цікавих рішень.

Якість і надійність медичного обладнання від Medilab, оперативність постачання гарантується тривалими та налагодженими відносинами з виробниками. Все медичне і лабораторне обладнання має гарантійне та післягарантійне обслуговування, технічну та сервісну підтримку. Також споживач може придбати цей гарантійний талон, який збільшує термін гарантійного обслуговування на певні години.

Все медичне і лабораторне обладнання має вітчизняний сертифікат якості та відповідає міжнародному стандарту ISO 13485: 2012. Більшість товарів відповідають вимогам Європейської Директиви MDD 93/42 / EEC з медичного і лабораторного обладнання.

Доставляння товару здійснюється власним транспортом компанії. Постачання малогабаритних товарів здійснюється провідними вітчизняними перевізниками «Нова пошта» і «Міст Експрес». Додаткові переваги Medilab - широка мережа регіональних представництв, що дозволяє швидко і просто розв'язувати проблеми безпосередньо на місці

Medilab - створюємо майбутнє охорони здоров'я разом.

Модули для Opencart