Тростина-стілець

Тростина-стілець 2 в 1 Ta-Da Chair

Тростина-стілець 2 в 1 Ta-Da Chair

Тростина-сидіння Ta-Da Chair - багатофункціональна тростина з сидінням на три опори. Конструкція т..

5600 ₴

Тростина-стілець 2 в 1 Ta-Da Chair Series 2

Тростина-стілець 2 в 1 Ta-Da Chair Series 2

Стілець – тростина Ta-Da серії 2 розрахована на любителів активного відпочинку, і призначена для сид..

3900 ₴

Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)

Тростина-стілець

Стілець-палиця поєднує в собі функціональність стільця з можливістю використання як палиці для підтримки при ходьбі.

Тростина-стілець комфортний як для сидіння, так і для підтримки. Ергономічний дизайн і правильно розподілений тиск забезпечують комфорт і підтримку, що важливо для людей з обмеженими можливостями, людей похилого віку, а також тих, хто потребує підтримки при ходьбі й частих відпочинків.

Палиця сидіння дозволяє зменшити навантаження на ноги, коли відчувається втома або біль, а також забезпечує можливість відпочинку у будь-якому зручному місці. Виготовлене з міцних елементів, стілець-тростина забезпечує надійну підтримку та стабільність, допомагаючи знизити ризик випадіння або травмування.

Крім того, сидіння-тростина має ергономічну форму, яка враховує природну кривизну тіла та забезпечує оптимальне розподілення тиску під час сидіння. Це дозволяє знизити втому та дискомфорт, що може виникати внаслідок тривалого перебування у сидячому положенні.

Мала вага і габарити сидіння-тростина дозволяє легко переносити його з місця на місця і користуватися їм в якості опори. Загалом, палиця-стілець відіграє важливу роль у житті людей похилого віку та пацієнтів з обмеженими можливостями, забезпечуючи комфорт, безпеку та незалежність. Його інноваційний дизайн робить його важливим елементом для тих, хто потребує допомоги у підтримці під час ходьби та сидіння.

В інтернет-магазині Medilab ви можете обрати і купити тростину-стілець різної конфігурації та кольорової гами. Продукція представлена на нашому сайті відрізняється якістю і довершеним дизайном. Складний стілець для похилих людей, а також людей з обмеженими можливостями має конструкцію, яка розроблена з урахуванням особливостей тіла та можливих проблем з руховою системою, щоб забезпечити оптимальну підтримку та безпеку під час сидіння чи ходьби.

Стілець-тростина в Medilab – насолоджуйтеся всіма перевагами активного життя.

Модули для Opencart