УЗД сканери

Ветеринарний сканер WELLD WED-3000 Vet

Ветеринарний сканер WELLD WED-3000 Vet

Ультразвуковий сканер моделі WED-3000V - нова модель долонного сканера. Технічні та функціональні ха..

Уточнюйте
Портативний ультразвуковий апарат V9

Портативний ультразвуковий апарат V9

Портативний ультразвуковий апарат V9 - надолонний ультразвуковий сканер для використання у ветеринар..

143750 ₴

Стаціонарний УЗД апарат My Lab 40 VET

Стаціонарний УЗД апарат My Lab 40 VET

Стаціонарна ультразвукова система є ідеальним рішенням для сучасної ветеринарної клініки. Сканер зда..

Уточнюйте
УЗД для тваринництва Tringa Vet

УЗД для тваринництва Tringa Vet

Конструкція сканера передбачає його розміщення на передпліччя оператора або в сумці, що звільняє оби..

160000 ₴

УЗД сканер MyLab ONE Vet

УЗД сканер MyLab ONE Vet

Ультразвуковий портативний сканер MyLab ONE Vet - якісно новий тип ультразвукових апаратів високого ..

450000 ₴

Ультразвуковий ветеринарний сканер EMP N2

Ультразвуковий ветеринарний сканер EMP N2

Ультразвуковий ветеринарний сканер EMP N2 - ультразвуковий апарат для рутинних ветеринарних дослідже..

95000 ₴

Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)

Сьогодні на українському ринку діагностичних ветеринарних ультразвукових апаратів представлені практично всі світові бренди. Всіх виробників умовно можна розділити на три великі групи.

До першої групи належать світові флагмани з розробки та виробництва діагностичного ультразвукового устаткування для медицини і ветеринарії. У неї входять такі компанії як General Electric, Philips, Esaote, Siemens. Купити ветеринарний УЗД сканер з цієї групи означає придбати надійний прилад з відмінною якістю зображення. При їх створенні виробник використовує останні інноваційні розробки в галузі електроніки, програмного та апаратного забезпечення. Більшість компаній цієї групи мають розвинену сервісну і дилерську мережу в Україні.

Другу групу виробників умовно можна назвати «золотою серединою». Це ветеринарний ультразвуковий апарат таких виробників як Mindray, Sonoscape т. У цю групу, можливо, віднести українського виробника ультразвукового устаткування - компанію Радмір (Харків). Модельний ряд УЗД апаратів цих виробників значно вужче, ніж у першій групі. Спеціалізовані сканери відсутні взагалі. В апаратах використовується незначна частка інновацій та спеціалізованих технологій.

Ультразвуковий ветеринарний сканер виробників середньої групи дозволяють отримувати непогану діагностичну картинку. Вони оснащені базовими ультразвуковими режимами і технологіями, надійні і прості в роботі і показують відмінні виробничі результати. Ці компанії також мають своїх представників в Україні.

УЗД апарат з третьої групи представлений, як правило, апаратами китайського і південнокорейського виробництва під маловідомими брендами. Ці компанії випускають одну або дві моделі УЗД апаратів. У рішеннях і комплектації відсутні будь-які інновації. Візуалізація при ультразвуковому скануванні середньої або низької якості. Надійність цих апаратів істотно відрізняється від попередніх двох груп.

Найчастіше виробники сканерів цієї групи не мають представництва в Україні, тому ремонт і технічне обслуговування процес тривалий і витратний. Єдиною перевагою цих апаратів є дешевизна.

При дбайливому ставленні до ветеринарного сканера і суворому виконанню інструкції по догляду за датчиком, ультразвуковий апарат може служити дуже довго. Зазвичай постачальник дає гарантію на 1 рік, але вже за перші тижні експлуатації виявляються всі дефекти і недоліки.

Але, як правило, будь-яких проблем з виробничий дефект ветеринарний УЗД сканер першої і другої групи немає. У більшості випадків несправності сканера відбувається з вини споживача. Особливо це стосується ультразвукового датчика, найбільш чутливого елемента в УЗД сканері.

Всі сучасні ультразвукові апарати мають модульну архітектуру, тобто споживач, в міру необхідності і фінансових можливостей, може доукомплектувати апарат ультразвуковими датчиками, режимами, технологіями та розрахунковими пакетами.

Візьмемо для прикладу останню розробку компанії в області тваринництва і ветеринарії сканер MyLabONE Vet компанії Esaote. Для використання в тваринництві, з метою діагностики вагітності й функціонального стану яєчників і матки великої рогатої худоби, портативний сканер комплектується ректальним лінійним датчиком із спеціалізованим обчислювальним пакетом.

Для конярства, дослідження скелетно-м'язової системи, апарат комплектується лінійним датчиком і програмним пакетом «Equine Tendon» - оцінка стану сухожилля і суглобів. При необхідності сканер MyLabONE Vet може доукомплектовуватись спеціальними програмними пакетами для обстеження свиней, овець та інших тварин.

Всі сучасні УЗД сканери мають просту систему управління і швидко освоюються споживачем. Для тих, хто хоче розширити свої пізнання в цій області або отримати первинні навички роботи з УЗД сканером, дилери провідних компаній часто організовують навчальні курси.

Модули для Opencart