Інфузійні насоси

Інфузійний насос KL-602

Інфузійний насос KL-602

Шприцевий насос KL-602 - одноканальний автоматична інфузійна система. Інфузійна помпа призначена для..

35960 ₴

Інфузійний насос KL-702

Інфузійний насос KL-702

Шприцевий насос KL-702 - автоматична шприцева інфузійна система на 2 канали. Перфузатор призначений ..

64720 ₴

Інфузійний насос KL-8052N

Інфузійний насос KL-8052N

Інфузійний насос KL-8052N - інфузійний перистальтический насос з вбудованим термостатом для проведен..

40240 ₴

Апарат підігріву крові та інфузійних розчинів  BH-600A

Апарат підігріву крові та інфузійних розчинів BH-600A

Brightfield Healthcare BH-600A – апарат для підігріву інфузійних розчинів, компонентів крові та плаз..

25200 ₴

Ентеральна помпа KL-5021A

Ентеральна помпа KL-5021A

Ентеральна помпа KL-5021A - універсальна одинарна перистальтична помпа для дозованого введення ентер..

36640 ₴

Система для введення ентерального харчування

Система для введення ентерального харчування

Універсальна система з мішком призначена для використання в інтенсивній терапії під час проведення е..

190 ₴

Шприцева помпа OSP-500

Шприцева помпа OSP-500

Шприцева помпа Brightfield Healthcare OSP-500 - шприцевий дозатор для дробного вливання лікарських з..

30300 ₴

Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)

Шприцевий дозатор (інфузійний насос) вже став звичайним інструментом у сучасній медицині. Це пов'язано з тим, що дієвість лікарських препаратів зросла у багато разів, тому точне дозування та тривалість впливу ставили ключовими елементами інфузійної терапії.

На ринку медичного обладнання представлений широкий діапазон приладів, призначених для контрольованого ведення лікарських препаратів. Всі апарати можна розділити на дві великі групи за механізмом інфузії – шрицевий дозатор і інфузійний волюметричний насос (перфузоматор).

Класичний шрицевий дозатор є системою для фіксації шприца різних розмірів, яка оснащена покроковим двигуном. Медичний працівник вставляє шприц у прилад, фіксує поршень та задає швидкість введення. Цей вид інфузоматора використовується для введення відносно невеликих доз лікарських препаратів (до 60 мл). І найчастіше використовуються у відділеннях невідкладної терапії та анестезіології, при наданні першої медичної допомоги, у радіології при проведенні антиракової терапії.

Конструкція багатьох шприцевих дозаторів передбачає можливість створення інфузійна станція. На штативі кріпитися від 2 до 6 дозаторів, які забезпечує введення всього обсягу лікарських препаратор.

Волюметричний інфузійний насос або перфузоматор є складнішим механізмом, регулюючи надходження препарату через крапельницю, завдяки роликовому мотору. Об'єм введення лікарських препаратів коливається від 100 мл і більше. Перистальтична помпа призначена для використання в умовах стаціонару, де потрібна тривала керована інфузія.

Існують помпи для ентерального харчування, як їх називають «ентеральна перистальтична помпа». За механізмом дії та функціоналу схожі з традиційними приладами, тільки призначені для використання спеціалізованими системами для живильних розчинів. Також сучасні перистальтичні помпи можуть додатково оснащуватись модулями для спостереження за життєво важливими показниками – частота серцевих скорочень, пульс, частота дихання та інше.

Основні параметри інфузії вводяться передній кришці приладу. На задній кришці - механізм кріплення на штатив крапельці або шпильки лікарняного ліжка. Практично всі прилади оснащені чуйним механізмом визначення бульбашок повітря.

Інтернет магазин Medilab пропонує 2 моделі інфузоматорів: шприцевий насос та інфузоматор. Крім того, у нашому асортименті представлена помпа для ентерального живлення. Перед тим, як купити інфузійний насос, визначте область використання. А якщо у вас ще залишилися сумніви, то можете отримати професійну консультацію менеджерів нашого магазину.

Модули для Opencart