Пакувальні машинки

Пакувальна машина Cristofoli Sella II

Пакувальна машина Cristofoli Sella II

Компактна машинка для упаковки стоматологічного інструменту, який пройшов передстерилізаційну обробк..

19956 ₴

Пакувальна машинка Selin

Пакувальна машинка Selin

Пакувальна машинка Selin - компактний малогабаритний прилад для термічного зварювання плівки та приз..

Уточнюйте
Пакувальна машинка Selina

Пакувальна машинка Selina

Термозварювальна машинка для пакування малогабаритного медичного, стоматологічного й косметологічног..

19551 ₴

Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)

Пакувальні машинки

Лінійка термопакувальних машин (пакувальна машинка для стоматології, косметології та малогабаритних медичних пристроїв) в асортименті інтернет-магазину Medilab.

Всі моделі запечатуваних пристроїв мають сучасний дизайн, зручні та надійні в експлуатації. Основні елементи корпусу зроблені термостійкого пластику, який простий в очищенні та догляді.

Утримувач рулонів дозволяє одночасно працювати зі стерилізаційними рулонами різного розміру. Система регулювання термопакувальна машина дозволяє максимально пристосувати роботи приладу до кожного користувача. Кожна машинка оснащена системою контролю за процесом пакування, запечатування та нагрівання.

Компактні габарити дозволяють легко розмістити запечатувану машинку для інструментів у невеликому стерилізаційному кабінеті, косметологічному салоні, салоні краси та стоматологічному кабінеті. Пристрої не потребують складного технічного обслуговування та підключаються до стандартної електричної мережі.

Термозварювальна машинка від Medilab відповідає всім світовим нормам і стандартам, які необхідні при проведенні підготовчих процедур для подальшої стерилізації. Купити пакувальну машинку для стоматології у нашому інтернет-магазині медичної техніки – це придбати надійний інструмент для стерилізації та зберігання інструментів, повністю готових до роботи.

Обладнання Medilab для стерилізації – безпека ваших клієнтів та персоналу.

Модули для Opencart