Ультразвуковий сканер Ebit 60 - портативний апарат нового покоління для рутинних діагностичних досліджень у всіх клінічних областях, в анестезії, при наданні екстреної медичної допомоги та проведенні малоінвазивних втручань під контролем ультразвуку.

Ультразвуковий сканер Ebit 60 - більше можливостей для діагностики

Висока якість візуалізації, доплерівські методики нового покоління, передові цифрові технології об'ємної візуалізації, програми для ангіології й кардіології дають можливість отримувати результати дослідження, які можна порівняти з даними, отриманими на стаціонарному сканері високого класу.

Два порти для підключення датчиків економить час і спрощує процес сканування, дозволяючи розпочати дослідження іншій області без відключення апарату і зміни датчиків. Перенастроювання і вибір датчик проводиться простим натисканням однієї кнопки.

Діагональ монітора складає 15 дюймів, при цьому робоче зображення займає практично всю площу екрана. Кількісні та якісні показники, опції, кнопки настоянок органічно вписуються в інтерфейс екрану. Результати дослідження показуються в дуплексному, триплексному і квадроплексном режимах.

Ротація монітора в діагональній площині від 0 до 30 градусів полегшує позиціювання екрану з урахуванням освітлення і розташування лікаря. Тримач датчиків вмонтований в корпус приладу для запобігання пошкодженням дорогого обладнання.

Сканер Ebit 60 комплектується ультразвуковими датчиками останнього покоління з лінійної, конвексний і фазованими решітками. При дослідженні поверхневих органів та м'язово-скелетної системи рекомендується використовувати лінійний датчик з частотою 7 - 18 МГц. Для трансвагінальних і ректальних досліджень - кілька моделей датчиків з мікроконвескними решітками від 4 до 15 МГц.

Ультразвуковий сканер Ebit 60 - стандарт портативності й ергономіки

Ультразвуковий сканер являє собою чудову суміш стилю, портативності й продуктивності. Апаратне і програмне забезпечення нового покоління гарантує високу продуктивність при дослідженні у всіх клінічних областях.

Покращена модель електроживлення продовжує режим автономної роботи до 2 годин з можливістю гарячої заміни. Малогабаритний корпус сканера легко розміщується в спеціальній сумці, що дозволяє транспортувати прилад при наданні допомоги поза стінами медичного закладу. Для зручної роботи в умовах стаціонару, ультразвуковий апарат комплектується пересувним 4-х колісним штативом з власниками для датчиків і поличками.

Серія Ebit широким набором комунікаційних функцій, включаючи кілька портів USB, відеовиходи S-video, VGA, DVI, порт для підключення ЕКГ, а також порт для підключення в загальнолікарняного мережу.

Ультразвуковий сканер Ebit 60 - сучасні технології в дії

Технології поліпшення якості візуалізації Q-image, Q-beam, Q-flow, X-contrast. У портативному сканері використовується весь набір технологій по оптимізації якості візуалізації, які застосовуються в стаціонарних апаратах нового покоління Q-7 і Q-9. Перенесення технологій експертного класу дозволяє отримувати якісно і контрастне зображення і просторового дозволу, порівнянне зі стаціонарними сканерами.

Розширений кардіологічний пакет. Доплерівські режими, покрокові протоколи дослідження, програми кількісного аналізу дають повну картину функціонального стану серця і великих кровоносних судин.

Функція розпізнавання голки. Адаптивний алгоритм покращує візуалізацію розташування голки під час катетеризації судин і проведенні біопсії.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Захист від роботів

Ультразвуковий сканер Ebit 60

 • Виробник: Chison
 • Модель: 1683791
 • Наявність: Є в наявності
 • Уточняйте

Зворотній зв'язок

Доставляння:

По Україні
 • Самовивіз
 • Нова Пошта (за попередньою оплатою): згідно з тарифами перевізника
 • Доставлення кур'єром Нової Пошти: згідно з тарифами перевізника
 • Замовлення від 50 000 грн: безкоштовно
По Києву
 • Самовивіз
 • Нова Пошта (за попередньою оплатою): згідно з тарифами перевізника
 • Замовлення від 25 000 грн: безкоштовно (за попередньою оплатою)

Модули для Opencart