Стоматологічний мікроскоп - прямий бінокулярний тубус з окулярами на мобільній стійці для діагностики та лікування в хірургії та стоматології.

Стоматологічний мікроскоп має невеликий і портативний корпус, що дозволяє його використовувати в кабінетах з обмеженою площею. Оптика мікроскопа від німецького виробника забезпечує 5-й поетапне збільшення з великим полем огляду. Широкий діапазон руху в трьох площинах гарантує максимально зручне положення і комфорт лікаря.

Багатошарове антиблікове покриття лінз покращує якість візуалізації. Апохроматична оптика знижує до мінімуму рівень хроматичної аберації. У мікроскопі використовується сучасний світлодіодний модуль з трьома режимами освітлення.

Конструкція штатива мікроскопа забезпечує надійне і точне позиціювання і рівновагу. Система переміщення пантографічній консолі забезпечує плавне переміщення у вертикальній площині й фіксації в необхідному положенні.

Оптика німецького виробника Schott Optical Glass

Лінзи мікроскопа виготовлені німецькою компанією Schott Optical Glass, яка створює оптику вже 125 років. Багатошарове антиблікове покриття лінзи й апохроматична оптика забезпечують унікальну комбінацію чудових оптичних характеристик: природна передача кольору; висока різкість зображення; широке поле огляду; оптимальний рівень контрастності.

Ексклюзивний дизайн пантографічного плеча

Продумана конструкція пантографічного плеча дозволяє розташовувати й налаштовувати оптичний блок в будь-якому зручному робочому положенні, надійно фіксуючи його в ньому. Дизайн штатива забезпечує не тільки естетику загального вигляду мікроскопа, а й легке управління: всі маніпуляції відбуваються за допомогою однієї руки без докладання зусиль в правильному робочому положенні.

Ширококутні окуляри

Ширококутні окуляри 12,5 х 18 мм з окулярною трубкою, інтегрованим наочником, дозволяють з легкістю налаштовувати висоту точки огляду і діоптрію. Окуляри підходять як для користувачів в окулярах, так і без них.

Ширококутний поворотний бінокулярний тубус

Регульований бінокулярний тубус робить роботу фахівця ефективної й дозволяє йому без праці позиціювати мікроскоп в будь-який робочий стан для виконання будь-якого виду завдань.

Ручки зі спеціальним покриттям

Запатентован гумові накладки на ручки для позиціювання мікроскопа запобігають ковзанню рук.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Захист від роботів

Стоматологічний мікроскоп

  • 185000 ₴


Доставлення:

По Україні
  • Самовивіз
  • Нова Пошта (за попередньою оплатою): згідно з тарифами перевізника
  • Доставлення кур'єром Нової Пошти: згідно з тарифами перевізника
  • Замовлення від 10000 грн: безкоштовно
По Києву
  • Самовивіз
  • Нова Пошта (за попередньою оплатою): згідно з тарифами перевізника
  • Замовлення від 2500 грн: безкоштовно