Дефібрилятор RESCUE LIFE - біфазний дефібрилятор з багаторазовими електродами та кольоровим LCD дисплеєм діагоналлю 5/7 дюймів для надання першої медичної допомоги при зупинці серця та усунення аритмій несумісних з життям.

У розширеній комплектації дефібрилятор-монітор оснащується модулями для неінвазивного вимірювання артеріального тиску, реєстрації рівня кисню і частоти серцевих скорочень, а також модулем для зняття ЕКГ. Це робить дефібрилятор RESCUE LIFE потужним інструментом при проведенні реанімаційних заходів і дозволяє повністю контролювати життєво важливі показники пацієнта.Біфазна хвиля RESCUE LIFE з технологією HiCAP.

У дефібриляторі використовується біфазна (двофазна) форма електричного розряду, що дозволяє повністю контролювати довжину імпульсу і регулювати потужність розряду у різних пацієнтів з урахуванням трансторакального імпендансу. При цьому біфазна хвиля більш ефективна і безпечна, ніж однофазний розряд. Конкурентною перевагою дефібрилятора RESCUE LIFE служить використання технології HiCAP (великий накопичувальний конденсатор). Висока місткість конденсатора дає можливість підтримувати ідеальну тривалість, піковий струм і напруга електричного розряду.

У рекомендаціях American Heart Association (AHA) вказує, що великий рівень енергії не є ключовим фактором в реанімаційних заходах, оскільки збільшення потужності відбувається шляхом збільшення тривалості розряду. Клінічні дослідження показують, що біфазні розряди щодо низької потужності у 200 Дж більш безпечні та ефективні при фібриляції серця. Оптимальна форма розряду, пікової напруги й середнього значення струму RESCUE LIFE забезпечує успіх вже після першого розряду без необхідності збільшення рівня енергії.

Дефібрилятор RESCUE LIFE - всі рівні порятунку життя.

Дефібрилятор може працювати в 3-х режимах з урахуванням професіоналізму медичного працівника. Ручний режим, призначений для лікарів і навченого медичного персоналу. Дефібриляція проводиться в 3 етапи - вибір рівня енергії, зарядка і розряд. Режим автоматичного зовнішнього дефібрилятора (АВД). Голосові підказки й повідомлення на дисплеї допомагають оператору при проведенні реанімаційних заходів. Дефібрилятор автоматично заряджається до 200 Дж при виявленні серцевого ритму. Консультаційний режим.

Апарат попереджає про необхідність заряду, залишаючи медичному працівнику вибір основних параметрів. Багаторазові утюжкові електроди RESCUE LIFE підходять як для дорослих, так і для дітей. Конструкція електрода передбачає зняття дорослої накладки простим натисканням. Також дефібрилятор RESCUE LIFE може працювати з усіма типами одноразових електродів. Одноразові електроди призначені для роботи в режимі АВД і при використанні кардіостимулятора. Заміна електрода проводиться простим підключенням через роз'єм на передній панелі приладу.

RESCUE LIFE - більше ніж дефібрилятор.

Дефібрилятор-монітор оснащується 5 або 7 дюймовим кольоровим монітором, в залежності від моделі. На екрані відображаються основні технічні параметри, а також основні графічні та цифрові дані роботи серцево-судинної системи. На екрані передаються від 1 до 12 кривих ЕКГ і плетизмограмою. Кількість відведень залежить від кабелю пацієнта (5 або 10 відведень).

Розширена комплектація RESCUE LIFE містить модулі пульсоксиметрії й неінвазивного вимірювання артеріального тиску, а також блок зовнішнього електростимулятора. Порти підключення додаткових модулів зручно розташовані на передній панелі приладу. Модуль неінвазивної кардіостимуляції призначений для передачі імпульсів до серцевого м'яза з метою деполяризації й скорочення серця. Електричні імпульси віддаються через приклеєні електроди на грудній клітці. Показанням до використання зовнішнього водія ритму є симптоматична брадикардія при наявності пульсової хвилі.

Блок вимірювання тиску розроблений спільно з компанією SunTech Medical, США, провідного виробника електронних складових для різнопланового медичного обладнання. Набір манжет дозволяє проводити моніторування артеріального тиску у дорослої та дитячої медицини, а також неонатології. Вимірювання рівня сатурації крові проводиться за допомогою класичної прищіпки-датчика або датчика в м'якому силіконовому корпусі, який щільно охоплює палець пацієнта. Дані про рівень насичення крові й периферичного кровотоку відображаються в цифровому і графічному варіантах.

Дефібрилятор RESCUE LIFE - топовий продукт від Progetti.

Дефібрилятор-монітор RESCUE LIFE є сучасною комплексну систему для проведення реанімаційних заходів. Кольоровий LCD екран з діагоналлю 7 дюймів дозволяє виводити 12 відведень ЕКГ, плетизмограму і дані АТ. Всі кнопки управління зручно розташовані на передній панелі приладу. Дефібрилятор має зручний ергономічний дизайн, який відрізняє всю продукцію, вироблену в Італії. Компактні розміри й відносно невелику вагу (5.5 кг з акумулятором) роблю прилад ідеальним інструментом при наданні медичної допомоги поза стінами медичного закладу. Спеціальна миється сумка дає можливість зберігати всі аксесуари й забезпечує додатковий захист.

Прилад працює від стандартної мережі змінного струму або літій-іонного акумулятора. Перемикання на автономний режим харчування відбувається в автоматичному режимі після відключення від мережі. Дані про рівень заряду акумулятора відображаються на моніторі. Повністю заражений акумулятор забезпечує 150 розрядів у 230 Дж, 250 хвилин кардіостимуляції або 330 хвилин безперервного моніторінгу.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Захист від роботів

Дефібрилятор RESCUE LIFE

  • Модель: RESCUE LIFE
  • Наявність: Є в наявності
  • 281025 ₴


Зворотній зв'язок

Доставлення:

По Україні
  • Самовивіз
  • Нова Пошта (за попередньою оплатою): згідно з тарифами перевізника
  • Доставлення кур'єром Нової Пошти: згідно з тарифами перевізника
  • Замовлення від 10000 грн: безкоштовно
По Києву
  • Самовивіз
  • Нова Пошта (за попередньою оплатою): згідно з тарифами перевізника
  • Замовлення від 5000 грн: безкоштовно (за попередньою оплатою)

Модули для Opencart