Автоматичний зовнішній дефібрилятор (АВД) розрахований для надання першої допомоги при зупинці серця і життєво-загрозливих аритміях в громадських місцях.

Технічні характеристики і комплектація дозволяють використовувати дефібрилятор Saver One для комплектації пунктів надання першої допомоги в місцях великого скупчення людей (вокзали, спорткомплекси, концертні зали, універсальні магазини), входить в обов'язковий список медичного обладнання пожежних бригад, оперативних груп поліції, літаків цивільної авіації та пасажирських потягів. Також дефібрилятор можна використовувати і на професійному рівні - при наданні медичної допомоги при зупинці серця.

Проведення дефібриляції є невід'ємною частиною серцевої реанімації. У рекомендаціях кардіологічних товариства США та Західної Європи вказується, що проведення оксигенації і непрямий масаж серця є неефективними без проведення дефібриляції. Використання дефібрилятора збільшує шанси на порятунок життя пацієнта при кардіологічної патології в десятки разів.

Автоматичний зовнішній дефібрилятор використовують при шлуночкової тахікардії, фібриляції шлуночків і раптової зупинки серця для відновлення серцевого ритму за допомогою двофазного розряду потужністю 200 Дж. Біфазної розряд більш ефективний при відновленні нормального серцевого ритму при меншій потужності.

Дефібрилятор Saver One являє собою цілісний моноблок, надійний і простий в експлуатації, відмінно зарекомендував себе при наданні першої допомоги. Дана модель дефібрилятора відзначена цілою низкою міжнародних і національних відмінностей. Наприклад, в 2012 році Sever One був визнаний найбільш дієвою моделлю АВД (автоматичний зовнішній дефібрилятор) у Великобританії.

Особливості дефібриляторів Saver One:

Простий інтуїтивний інтерфейс : чіткі та спокійні голосові підказки, 3 кроки під час проведення дефібриляції: підключення, прикріплення електродів, розряд, інструктування під час проведення реанімаційних заходів. Метроном допомагає під час масажу серця при СЛР.

Декілька програм : 3 автоматичні програми дефібриляції: 2 дорослі (150-200-200 Дж і 200-250-360 Дж) та 1 дитяча (50-50-50 Дж)

Підходить для будь-якого віку : дорослі пацієнти (>8 років або >25 кг), діти (1-8 років або <25 кг) зі зниженою потужністю. Одноразові багатофункціональні, змащені гелем при виготовленні та самоклеючі електроди (для дорослих та дитячі).

Потужна батарея : одноразова (не менше 120 розрядів або 4 роки в режимі очікування)

Не вимагає обслуговування : не вимагає спеціалізованого обслуговування, проводить автоматичне самотестування (щоденне/щомісячне/піврічне), індикація стану приладу із зазначенням готовності до роботи

Швидкий та ефективний : готовність до дефібриляції через кілька секунд, заряджається менше 10 секунд (200 Дж)

Точний та потужний : інтелектуальний детектор аритмії, аналізує ряд особливостей ЕКГ, оцінка трансторакального імпедансу (20-200 Ω), визначення необхідності дефібриляції менш ніж за 10 секунд

Управління даними : Запис не менше 30 годин ЕКГ, навколишнього звуку та подій. ПЗ Saver View Express для керування даними про пацієнтів (сумісно з Windows), що дозволяє читати дані та переносити їх на комп'ютер/ноутбук. Допомагає виконувати адміністративну роботу та вирішувати юридичні питання. ЕКГ може бути роздрукована безпосередньо через термопринтер (опція), що приєднується до пристрою через порт IrDA.

Компактний та надійний : габаритні розміри 26,5х21,5х7,5 см, вага 1,85 кг, електробезпечний та добре захищений (IEC60601-1 клас 21), захист від пилу та вологи IP54.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Захист від роботів

Дефібрилятор Saver One (Базова конфігурація)

 • Виробник: A.M.I. Italia
 • Модель: 1649160
 • Наявність: Є в наявності
 • 90500 ₴


Зворотній зв'язок

Доставка:

По Україні
 • Самовивіз
 • Нова Пошта (за попередньою оплатою): згідно з тарифами перевізника
 • Доставлення кур'єром Нової Пошти: згідно з тарифами перевізника
 • Замовлення від 50 000 грн: безкоштовно
По Києву
 • Самовивіз
 • Нова Пошта (за попередньою оплатою): згідно з тарифами перевізника
 • Замовлення від 25 000 грн: безкоштовно (за попередньою оплатою)

Дефібрилятор Saver One, Дефібрилятор, Saver One, Автоматичний зовнішній дефібрилятор Saver One, Автоматичний зовнішній дефібрилятор

Модули для Opencart