Дефібрилятор-монітор - компактний малогабаритний прилад, який поєднує функції дефібрилятора і монітора. Робота на даному медичному обладнанні передбачена в 3 режимах - режимі моніторингу, режимі автоматичної зовнішньої дефібриляції (АЗД) і проведення дефібриляції в ручному режимі. Розрахований для комплектації спеціалізованих бригад швидкої й невідкладної допомоги, різних відділень лікувальних установ, спеціалізованих медичних центрів, в медицині катастроф, спортивної та військової медицини.

У режимі моніторингу на екрані зображається одна крива ЕКГ. Крім того, на екрані дефібрилятора-монітора показує швидкість ЕКГ хвиль, показання про рівень заряду, розрядах, часу лікування, частоту пульсу й інші показники необхідні для проведення ефективних реанімаційних заходів. В даному режимі роботи дефібрилятора неможливо проведення дефібриляції. Даний режим розрахований на фахівців і захищений паролем. В ЕКГ режимі дефібрилятор може під'єднатися через порт IrDA для видруку результатів на принтері в режимі реального часу.

У режимі автоматичної зовнішньої дефібриляції монітор дефібрилятор працює, як звичайний зовнішній дефібрилятор - проводитися аналіз ЕКГ пацієнта і необхідність розряду. Голосові підказки супроводжують весь процес дефібриляції, надаючи зрозумілі голосові інструкції, які дублюються повідомленнями на екрані. Дефібриляція в ручному режимі проводитися синхронному й асинхронному режимі.

Після аналізу ЕКГ пацієнта, медичний працівник вибирає енергію заряду, проводить заряджання дефібрилятора і виконує розряд. Синхронну версію дефібриляції рекомендують використовувати із застосуванням лікарської терапії для відновлення нормальної серцевої діяльності. Асинхронний режим - при шлуночкової тахікардії та фібриляції.

Джерелом живлення для монітора-дефібрилятора являються акумуляторні літієво-іонні акумулятори. Наявність заряду акумулятора визначається за допомогою індикаторів, які розташовані на екрані дефібрилятора-монітора або індикаторної лампочки на акумуляторі приладу. У якості додаткового джерела живлення і для безперервної підзарядки акумулятора дефібрилятора можливо використовувати зовнішній блок живлення змінного або постійного струму. Монітор-дефібрилятор регулярно проводить автоматичні перевірки. Результати цих перевірок подаються на індикатор готовності до роботи.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Захист від роботів

Напівавтоматичний дефібрилятор SAVER ONE P (Базова конфігурація)

 • Виробник: A.M.I. Italia
 • Модель: 1014039
 • Наявність: Є в наявності
 • 117800 ₴


Зворотній зв'язок

Доставлення:

По Україні
 • Самовивіз
 • Нова Пошта (за попередньою оплатою): згідно з тарифами перевізника
 • Доставлення кур'єром Нової Пошти: згідно з тарифами перевізника
 • Замовлення від 10000 грн: безкоштовно
По Києву
 • Самовивіз
 • Нова Пошта (за попередньою оплатою): згідно з тарифами перевізника
 • Замовлення від 5000 грн: безкоштовно (за попередньою оплатою)

Модули для Opencart