Автоматизований зовнішній дефібрилятор (АВД) з монітором, що відображає основні показники життєдіяльності пацієнта і дані роботи приладу.

Дефібрилятор з подібними технічними характеристиками розрахований для комплектації бригад швидкої та невідкладної допомоги загального профілю, оперативних груп міліції, також пожежних бригад, рятувальних груп, медичні пункти вокзалів і аеропортів, для надання першої допомоги медичної допомоги, як лікарями, так і людьми знайомими з основними правилами реанімації для відновлення серцевої діяльності.

Дефібрилятор цієї моделі є класичною моделлю автоматичного зовнішнього дефібрилятора. Після накладенні електродів автоматичного зовнішнього дефібрилятора (АВД) на грудну клітку пацієнта, апарат автоматично аналізує серцеву діяльність пацієнта і пропонує натиснути кнопку для проведення дефібриляції, якщо це необхідно. АВД інформує оператора під час реанімації комбінацією мовних і текстових повідомлень, а також звукових і візуальних сигналів.

Особливості даної моделі дефібрилятора SAVER ONE D полягає в тому, що його можливо використовувати в якості монітора при проведенні реанімаційних заходів для фіксації результату впливу. Режим моніторингу вибирає сам користувач в меню приладу.

Екран розміщений на верхній панелі дефібрилятора, має розмір 5.7 дюймів з роздільною здатністю 480x320. На екрані відображається графічна пульсовая хвиля, частота скорочень (HR), імпеданс, заряд батареї і готовність до розряду. У нижній частині екрана текстові команди для надання екстреної допомоги. Дефібріляція здійснюється за допомогою двофазного трапецієподібного імпульсу. Ця технологія дозволяє домогтися більшого терапевтичного ефекту при меншому рівні розряду.

Дефібрилятор, що працює на принципах біфазного імпульсу, що є еталоном медичного обладнання для надання першої екстреної допомоги. Корпус дефібрилятора являє собою моноблок з високоміцної пластмаси, стійкої до зовнішніх чинників впливу. Система проводить кілька тестувань на добу в автоматичному режимі і відображає готовність до роботи LED індикацією.

Автоматичний зовнішній дефібрилятор - впевнений порятунок людського життя

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Захист від роботів

Дефібрилятор-монітор SAVER ONE D (Базова конфігурація)

 • Виробник: A.M.I. Italia
 • Модель: 1197379
 • Наявність: Є в наявності
 • 101900 ₴


Зворотній зв'язок

Доставлення:

По Україні
 • Самовивіз
 • Нова Пошта (за попередньою оплатою): згідно з тарифами перевізника
 • Доставлення кур'єром Нової Пошти: згідно з тарифами перевізника
 • Замовлення від 10000 грн: безкоштовно
По Києву
 • Самовивіз
 • Нова Пошта (за попередньою оплатою): згідно з тарифами перевізника
 • Замовлення від 5000 грн: безкоштовно (за попередньою оплатою)

Модули для Opencart